Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Rodinný dům, 6+1

Jižně orientovaný oplocený rovinatý stavební pozemek o výměře 790 m2 v tradiční vilové čtvrti prestižní části Prahy 6 – Nebušice s platným stavebním povolením na dvoupodlažní rodinný dům s garáží, zimní zahradou, venkovním bazénem a užitnou plochou 285 m2. Místo obklopené lesy, stranou od ruchu města, a přesto v jeho rychlém dosahu s perfektní dostupností i na letiště.

Maximální zastavitelná plocha podle územního plánu je cca 30 % (v souladu s okolní zástavbou). Je zde přípojka na kanalizaci a vodu, elektřina vede v travnatém pruhu mezi parcelou a komunikací. Dle stavebního povolení vydaného 20. 2. 2023 zde může vzniknout rodinný dům s jižně orientovanou zahradní terasou, garáží a venkovními parkovacími místy. V přízemí je plánován obývací pokoj, kuchyně, jídelna, zimní zahrada, pracovna s lodžií, prádelna, toaleta, vstupní hala, chodba a schodišťová hala s domovní plošinou. V patře se počítá se 3 ložnicemi, 3 koupelnami, saunou a terasou. Navrženy jsou fotovoltaické panely a klimatizace, dřevohliníková okna a fasáda z lícových cihel.   

Pozemek je součástí vilové čtvrti u centra Nebušic, v sousedství je státní základní škola, International School of Prague je také v docházkové vzdálenosti (nebo 2 minuty jízdy autem). V pěším dosahu je supermarket, pošta, základní umělecká škola i několik restaurací. Z blízké autobusové zastávky jezdí spoje ke stanici metra Bořislavka, cesta trvá pouhých 7 minut. Místo má velmi výhodnou polohu pro cesty na letiště, snadný je nájezd na dálnici D7, D6, D5 i na Městský okruh. Kousek od budoucího domu začíná les Hlásek, který je součástí přírodního parku Šárka-Lysolaje.

Užitná plocha domu 285 m2, pozemek 790 m2.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  17 500 000 Kč / 717 654 €
 • Podlahová plocha
  285 m²
 • Garáž
  Ano
 • Sklep
  -
 • Pozemek
  790 m²
 • Parkování
  Garáž + venkovní parkovací místa
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  102636
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.