Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Rodinný dům, 5 + kk

Klasický rodinný dům s garáží stojí na rohovém pozemku s jihovýchodně orientovanou zahradou v klidné okrajové části Pardubic, cca 10 minut jízdy od centra města. 

Přízemí tvoří obývací pokoj s kuchyní, jídelnou a navazující krytou terasou, 1 ložnice, koupelna s WC, schodišťová hala a předsíň. V patře jsou 3 ložnice a velká koupelna s toaletou.   

Zděný dům byl dokončen v r. 2011. Okna jsou plastová s trojskly a žaluziemi, v podkroví střešní Velux s roletami. Kuchyňská linka je plně vybavena, v obývacím pokoji je krb. Primárním zdrojem vytápění je plynový kotel. Parkování v garáži a na 2 venkovních stáních u domu. Dům je napojen na kanalizaci i vodovod, má také vlastní studnu. Rovinatou zatravněnou zahradu lemuje živý plot

Příjemná lokalita v blízkosti Chrudimky a přírodní památky Nemošická stráň, v pohodlném dosahu od centra města a veškerých služeb. Přímo ve čtvrti Nemošice funguje mateřská a základní škola nebo prodejna potravin, je tu i sportovní areál. Kousek od domu staví autobusy, do centra vede také cyklotrasa

Užitná plocha 180 m2, zastavěná plocha 143 m2, zahrada 593 m2, pozemek 736 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  13 500 000 Kč / 554 073 €
 • Podlahová plocha
  180 m²
 • Garáž
  Ano
 • Zastavěná plocha
  143 m²
 • Zahrada
  593 m²
 • Pozemek
  736 m²
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  100377
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další rodinné domy v lokalitě Pardubický kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.