Průmyslový areál

Nabídka 2 samostatných hal vhodných například pro strojírenskou výrobu, skladování či datové centrum v továrním komplexu ležícím ve městě Napajedla v blízkosti dálnice D55. K areálu náleží nová montážní hala splňující normy ČSN.

Celková užitná plocha činí 1650 m2. Menší halu tvoří otevřený vysoký prostor s velkým, elektricky ovládaným vjezdem. Větší, třípodlažní hala obsahuje výrobní prostory, kanceláře i samostatnou bytovou jednotku o dispozici 3+kk. Všechna tři podlaží jsou propojena nákladním výtahem s nosností 1200 kg. Haly stojí přímo vedle sebe. Vjezd do areálu je bez omezení, parkování je možné přímo před halou.

Haly se nacházejí na velmi dobře dostupném místě, u areálu je autobusová zastávka, centrum Napajedel je vzdáleno pouze 2 minuty jízdy. Město leží na trase prodloužení dálnice D55, která by měla být v těchto místech dokončena v r. 2026.

Celková plocha 1650 m2.

Přehledová tabulka

  • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.