Pozemek

Unikátní pozemek s nádherným výhledem na kostel sv. Matěje leží v přírodní lokalitě Šáreckého údolí, na dokonale klidném místě obklopeném přírodním parkem. Tato jedinečná část Prahy 6 v Šáreckém údolí se nachází v pohodlném dosahu všech služeb, mezinárodních škol i letiště.

Pozemek o velikosti 710 m2 je dle platného územního plánu vhodný k výstavbě rodinného domu, jehož studie je součástí nabídky. Koeficient hrubé podlažní plochy objektu činí 0,3 (tj. 208,93 m2). Na pozemku jsou kompletní inženýrské sítě, příjezd až k pozemku je po asfaltové komunikaci.

Lukrativní
a velmi žádaná lokalita s pouze pár rodinnými vilami obklopenými velkými zahradami. Přímo z pozemku se nabízí přímý nerušený výhled na kostel sv. Matěje, ve večerních hodinách působivě nasvícený. Nádherné okolí je protkáno turistickými i cyklistickými trasami. Autem se dá během chvilky dostat k mezinárodní školce Global Preschool, prestižní ISP v Nebušicích, Riverside School v Sedlci nebo kampusu ČZU. Kousek od pozemku je autobusová zastávka se spoji k tramvajové zastávce na Podbabě i ke stanici metra Dejvická.

Celková plocha 710 m2.

Přehledová tabulka

  • Referenční číslo
    42927
  • Prodejní cena
    Prodáno
  • Celková plocha
    710 m²
  • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.