Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Pozemek

Pozemek s projektem na stavbu rodinného domu leží na krásném a klidném místě přímo u přírodního parku Radotínsko-Chuchelský háj, v neprůjezdné ulici lemované novými rodinnými domy.

Mírně svažitý pozemek je kompletně zasíťovaný, příjezd je po osvětlené komunikaci ze zámkové dlažby. Součástí nabídky je stavební povolení, platné do 10/2022. Je zažádáno o prodloužení platnosti.

Dle projektu bude v přízemí domu velký obytný prostor s jídelnou, otevřenou kuchyní a zimní zahradou, dále ložnice s en-suite koupelnou, prádelna, toaleta, spíž, šatna, zádveří a hala. V patře je plánována hlavní ložnice se 2 šatnami a velkoryse pojatou koupelnou se saunou, další 2 pokoje, komora, toaleta a galerie. Z hlavní ložnice a jednoho pokoje půjde vstoupit na velkou terasu. Na zahradě je plánován bazén, součástí domu má být garáž.

Pozemek se nachází v docházkové vzdálenosti od centra Slivence s mateřskou a základní školou, poštou, knihovnou nebo bistrem. Nedaleko budoucího domu je autobusová zastávka, odkud se lze dostat k tramvaji nebo až ke stanici metra Anděl. Autem je možné se rychle napojit na Pražský okruh. Místem procházejí turistické i cyklistické trasy vedoucí do krásného přírodního parku Radotínsko-Chuchelský háj.

Celková plocha 1 399 m2.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  24 000 000 Kč / 985 019 €
 • Cena za m²
  17 155 Kč / 704.10 €
 • Celková plocha
  1 399 m²
 • Typ pozemku
  Bydlení
 • Referenční číslo
  42777
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další pozemky v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.