Pozemek

Koncový prosluněný pozemek s krásnými výhledy leží na idylickém místě Českomoravské vrchoviny, v malebné vsi Drahonín vzdálené asi 35 kilometrů od moravské metropole.

V přední části, vhodné pro umístění rodinného domu, je pozemek rovinatý, dále do zahrady se mírně svažuje. Na pozemku je již funkční přípojka elektřiny. Vodovodní přípojku lze zřídit z nové obecní komunikace u pozemku, je zde také možnost napojení přes domovní ČOV do obecní dešťové kanalizace.

Součástí nabídky je projekt rodinného domu k trvalému bydlení i rekreaci. V případě převzetí tohoto stavebního záměru lze očekávat stavební povolení v polovině letošního roku. Díky poloze parcely je zaručena nadstandardní míra soukromí. U hranice pozemku, rostou ovocné stromy, příjezd je po zpevněné komunikaci.

V obci je víceúčelové hřiště, koupaliště či sezónní posezení, kde se pořádají kulturními akce, do obce zajíždí autobusový spoj. Mateřská a základní škola nebo prodejna potravin fungují v sousední vsi Olší vzdálené pouze 3 minuty jízdy autem. Nádherná okolní příroda nabízí množství výletních cílů, například ke hradním zříceninám nebo skalní soutěsce s vodopády.

Celková plocha 2 137 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  42017
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Celková plocha
  2 137 m²
 • Typ pozemku
  Bydlení
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.