Pozemek

Rohový stavební pozemek o výměře 1 076 m2 se rozkládá na klidném místě na kraji obce Kozojedy v sousedství města Kostelec nad Černými lesy s historickým jádrem, kterému dominuje renesanční zámek.

Rovinatá plocha
, která je součástí budoucí rezidenční zástavby, je kompletně zasíťována (elektřina, kanalizace, voda) a připravena pro stavbu rodinného domu. Příjezd až k pozemku je po nové osvětlené asfaltové komunikaci, chodníky a vjezd na pozemek jsou ze zámkové dlažby.

Lokalitu v blízkosti Jevan, oblíbeného rekreačního střediska už od dob první republiky, charakterizují rozlehlé listnaté lesy a množství rybníků. Krásné okolí vybízí k pěším výletům, vyjížďkám na kole, houbaření i koupání. V těsné blízkosti se nyní staví víceúčelové dětské hřiště. Přímo v obci funguje mateřská škola, potraviny nebo restaurace, další vybavenost (pošta, základní škola, supermarket, lékaři, sportoviště atd.) se nachází v sousedním Kostelci nad Černými lesy.Od kraje Prahy jsou Kozojedy vzdáleny 25 km.

Celková plocha 1 076 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  35848
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Celková plocha
  1 076 m²
 • Typ pozemku
  Bydlení
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.