Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Pozemek

Velký, jihozápadně orientovaný stavební pozemek se zajímavou skladbou okrasných rostlin vhodný pro výstavbu rodinného domu s číslem popisným a následným využitím i pro trvalé bydlení. Tiché místo s absolutním soukromím a velkou zahradou se zajímavou skladbou okrasných rostlin se nachází přímo u lesa, v okrajové části obce Pyšely v oblíbené rezidenční i rekreační oblasti nedaleko Prahy.

Rozloha mírně svažitého pozemku je více než 2 500 m2. Nyní zde stojí jednopodlažní, částečně podsklepená rekreační chata z r. 1950, zděná garáž a zděná kůlna. Vodovod i elektřina jsou do chaty zavedené, kanalizace je svedena do žumpy, na zahradě je studna, plyn na hranici pozemku. Zahradu zdobí původní vzrostlé stromy a keře, mezi něž patří například liliovník tulipánokvětý, javory, rododendrony několika barev, modřín, borovice a další. 

Pozemek se rozkládá přímo u rozlehlého lesa, kterým vede turistická Cyrilometodějská stezka i naučná stezka Pyšely. Centrum obce s mateřskou a základní školou, potravinami, poštou, restaurací nebo autobusovou zastávkou je v docházkové vzdálenosti. Obec má výbornou polohu v Posázaví, blízko přírodního parku Velkopopovicko a Hornopožárský les, zároveň se nachází v krátké dojezdové vzdálenosti od Prahy, kam je možné dojet i vlakem z nedaleké zastávky. 

Celková plocha 2 618 m2. 

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Celková plocha
  2 618 m²
 • Typ pozemku
  Bydlení
 • Referenční číslo
  102040
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.