Pozemek

Jedinečný rohový pozemek o celkové rozloze 648 m2, vhodný k výstavbě rodinného domu, se nachází na jižním svahu v klidné části rezidenční čtvrti Na Hřebenkách se spoustou zeleně. 

Přístup na pozemek je ze dvou stran a veškeré inženýrské sítě jsou na něj přivedeny. Pro inspiraci může sloužit vizualizace velkoryse pojaté vily přístupné z dolní části pozemku, okna a terasa v nejvyšším podlaží budoucího domu umožní působivé výhledy na metropoli. Vizualizace byla připravena architektem v souladu s urbanistickým stylem oblasti, k její realizaci bude nutné zažádat o stavební povolení. Případně lze využít nyní platné stavební povolení na dvoupodlažní dům se suterénem, jehož základová deska (v horní části pozemku) je již vybudovaná. 

Pozemek se nachází v tzv. stabilizovaném území, s funkčním využitím OB – tj. čistě obytné s určením pro stavby pro bydlení. Stabilizované území znamená, že se v území nepředpokládá žádný větší rozvoj a počítá se spíše s dostavbou v souladu s kapacitou sousedních staveb. 

Pozemek leží v místě bohaté na zeleň, mezi historickými vznešenými vilami a u moderního rezidenčního projektu. Čtvrť obklopuje hned několik parků: Ladronka, zahrada Klamovka, Petřínské sady nebo přírodní památka Skalka. V blízkosti funguje mateřská i základní škola, další občanská vybavenost je v krátké dojezdové vzdálenosti. Autobusem je možné za 7 minut dojet ke stanici metra Anděl, autem se během chvíle napojit na Městský i Pražský okruh nebo dojet do centra. 

Celková plocha 648 m2. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  101417
 • Prodejní cena
  Cena na vyžádání
 • Celková plocha
  648 m²
 • Typ pozemku
  Bydlení
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další pozemky v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.