Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Obchodní prostory

Nabídka nebytového prostoru s přímým vstupem z ulice v atraktivní a frekventované lokalitě na Letné v Praze 7 – Bubenči, nedaleko tramvajové zastávky Letenské náměstí.

Vstup do prostor je přes recepci v přízemí. V suterénu se nachází 5 samostatných místností, každá má vlastní sprchu. (V případě potřeby lze 4 místnosti lehkou stavební úpravou propojit do jedné velké.) Dále je zde kuchyňka a 3 oddělené toalety. Kromě hlavního vchodu z ulice má nabízená nebytová jednotka i druhý vstup vedoucí do společných prostor domu. 

Jednotka byla zrekonstruována na konci r. 2021, kolaudována je na provozovnu služeb, kosmetické/kadeřnické studio, masážní a relaxační salon. Vytápění elektrickými infrapanely (díky přípojce plynu možnost přeměnit na plynové). Součástí vybavení je vzduchotechnika, kvalitní vinylová podlaha, sanita a vestavěný nábytek, další zařízení je možné odkoupit. Budova je po celkové rekonstrukci. V garáži domu lze pronajmout parkovací místo

Prostor je umístěn přímo na hlavní bubenečské třídě, frekventovaném místě s výbornou dostupností MHD. Tramvajová zastávka je vzdálena 4 minuty chůze, nedaleko je stanice metra Hradčanská. V bezprostřední blízkosti funguje kavárna, bistro nebo prodejna potravin, v okolí je několik sportovišť a také lesopark Stromovka.

Podlahová plocha 152,3 m2. 

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  10 990 000 Kč / 462 347 €
 • Celková plocha
  152 m²
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  44159
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další obchodní prostory v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.