Obchodní prostory

Nabídka unikátní budovy ze 16. století. Bývalý hotel, určený ke kompletní rekonstrukci, je součástí městské památkové rezervace Kutná Hora, zapsané na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Město s bohatou historií spojenou s těžbou stříbra a vinařstvím leží hodinu jízdy od Prahy.

V třípodlažním domě s prostornými sklepy a podkrovím zůstaly zachovány významné historické konstrukce a prvky, jako jsou například klenby, oblouky, trámové stropy a záklopy, uliční fasáda, barokní portál za vstupem, železné plátované dveře a vnitřní kazetové dveře i secesní ornamentální dlažba.

Dle platného územního plánu lze v budově zřídit hotel nebo nákupní galerii s byty či kancelářemi v horní části. Součástí kupní ceny je projekt přestavby na 5hvězdičkový hotel, pro nejž bylo v roce 2011 vydáno stavební povolení.

Dům se nachází v úplném centru města, v bezprostřední blízkosti Palackého, Václavského a Havlíčkova náměstí. V okolí jsou kavárny, restaurace, obchody, hlídaná parkoviště a informační centrum. Minutu chůze od domu staví městská autobusová linka, hlavní autobusové i vlakové nádraží je vzdáleno asi 15 minut chůze. Atraktivní město nabízí široké možnosti trávení volného času, množství historických památek, kulturních akcí, turistických stezek, parků a vyhlídek.

Pozemek 737 m2, zastavěná plocha cca 650 m2, užitná plocha domu byla odhadnuta.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  34778
 • Prodejní cena
  25 000 000 Kč / 1 011 736 €
 • Celková plocha
  2 500 m²
 • Parkování
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další obchodní prostory v lokalitě Středočeský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.