Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Obchodní prostory

Obchodní prostor, nyní využívaný jako populární bistro s kavárnou, se nachází na atraktivním místě v Praze 6 na Hanspaulce, u autobusové zastávky U Matěje a supermarketu. 

Téměř 200metrová plocha je rozdělena na prostor kavárny (pro max. 50 hostů) s prodejním pultem, přípravnu jídel se zadním vstupem pro zásobování, dámské a pánské toalety a zázemí pro personál (šatna, toaleta). 

Interiér je po rekonstrukci (v r. 2014), současná nájemní smlouva je uzavřena do 6/2024. Vybavení není součástí nabídky. Prostor je možné rozdělit na 6 kanceláří/ateliérů, díky střeše dimenzované na případnou nástavbu dalšího patra se nabízí také možnost rozšíření pronajímatelné plochy. Prostor před kavárnou se využívá jako zahrádka, vedle je parkoviště (oboje na pozemku města). 

Výhodná poloha v reprezentativní čtvrti, na okraji vyhledávané přírodní lokality Horní Šárka, kterou vedou cyklostezky i turistické trasy. Místo přímo u autobusové zastávky, kde staví spoje od stanic metra Bořislavka a Hradčanská, snadná je také dostupnost autem. 

Podlahová plocha 169,6 m2, zastavěná plocha 194 m2.
Zkolaudováno jako cukrárna - kavárna.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1
 • Plán nemovitosti 2

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  34 850 000 Kč / 1 455 115 €
 • Celková plocha
  170 m²
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  44140
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další obchodní prostory v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.