Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Obchodní prostory

Nabídka obchodních prostor o celkové výměře 149 m2 (2 nebytové jednotky) s dvougaráží, dvěma pozemky a reklamním billboardem v obci Horoměřice na okraji Prahy a pár minut jízdy od letiště. Jedná se o prodej 100% obchodního podílu.

Dvě nebytové jednotky o výměře 50,88 m2 a 67,38 m2. Všechny prostory i garáž (30,8 m2) se nacházejí v přízemí s přístupem přímo z ulice, jedna jednotka má vstup i z garáže. Prostory jsou ideální pro služby (např. kadeřnictví, kosmetiku, zdravotnické zařízení), prodejnu či showroom. Menší jednotka je pronajata na dobu neurčitou, výpovědní lhůta činí 3 měsíce. Oba prostory se nabízejí v nezařízeném stavu. Další možnost parkování na pozemku před domem.

Nemovitost se prodává včetně 2 pozemků s dalším investičním potenciálem: parcela před domem o rozloze 146 m2, druhá parcela naproti domu o rozloze 145 m2. Součástí prodeje je před domem stojící reklamní billboard, který je velmi dobře viditelný z hlavní silnice. Budova má novou fasádu, vytápění jednotek je plynovým kotlem.

Prostor se nachází v zástavbě obytných domů, v těsné blízkosti zastávky příměstského autobusu. Místo je také dobře dostupné autem z Prahy 6 i z letiště, oblast bude ještě lépe dopravně obsloužena po dokončení Pražského okruhu.

Celková plocha 149 m2.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  8 500 000 Kč / 348 861 €
 • Poplatky za služby
  2 500 Kč měsíčně
 • Celková plocha
  149 m²
 • Parkování
  Dvojgaráž s přímým vstupem do 1 jednotky a parkoviště před domem
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  42501
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další obchodní prostory v lokalitě Středočeský kraj

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.