Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Obchodní prostory

Nebytová jednotka v přízemí pěkně zrekonstruovaného domu stojícího na pomezí Žižkova a Vinohrad nedaleko centra. Prostor je vhodný například pro provozovnu, obchod, či sídlo firmy, v současnosti je pronajatý s výpovědní lhůtou 3 měsíce.

Plocha se skládá z hlavní místnosti (82,6 m2), kanceláře (13,84 m2), kuchyňky, 2 toalet, šatny, chodby a předsíně. Do nebytového prostoru vedou 2 přímé vstupy z ulice. K jednotce přísluší 2 úložné prostory v suterénu o celkové ploše 40,5 m2.

Interiér je ve stavu před rekonstrukcí. V roce 2008 byly zrekonstruovány v domě rozvody plynu a vody, v roce 2013 pak byla dokončena rekonstrukce sklepů, společných prostor, fasády, střechy, rozvodů elektřiny, proběhla výměna oken a byl vybudován výtah.

Prostor se nachází v pohodlné docházkové vzdálenosti od tramvajové zastávky Olšanské náměstí, či Lipanská i v dosahu stanice metra Náměstí Jiřího z Poděbrad, cesta MHD z centra trvá okolo 5 minut. V okolí jsou možnosti placeného parkování (např. parkoviště Žižkovské věže), díky umístění v nárožní budově je nebytový prostor velmi dobře viditelný.

Podlahová plocha 161,9 m2, sklepy 25,6 m2 a 14,9 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  13 000 000 Kč / 542 797 €
 • Celková plocha
  162 m²
 • PENB
  E
 • Referenční číslo
  42067
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další obchodní prostory v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.