Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Obchodní prostory

Obchodní prostory s přímým vstupem z ulice i podzemní garáže přes vlastní nákladovou rampu je umístěn v přízemí administrativní budovy stojící přímo u stanice metra Vysočanská, jen pár minut jízdy MHD či autem od centra.

Jihovýchodně orientovaný prostor tvoří obchodní plocha o velikosti cca 300 m2, která je v současnosti rozdělena na 2 části, dále 2 kuchyňky, 3 toalety, samostatná místnost a nákladová rampa přístupná z průjezdu podzemní garáží umožňující bezproblémovou vykládku zboží.

Součástí vybavení je individuální klimatizace a centrální vzduchotechnika. Objekt má správce, 24hodinovou ostrahu a kamerový systém. V podzemních garážích jsou k dispozici parkovací stání a to jak k pronájmu, tak ke koupi.

Budova se nachází přímo naproti výstupu z metra linky B Vysočanská a u tramvajové i železniční zastávky, cesta z centra sem trvá pár minut. Místo je velmi frekventované díky obchodnímu centru Fénix, supermarketu, úřadům, poliklinice i školám. V okolí fungují restaurace a kavárny, blízko je oblíbený park Podviní s dětskými hřišti, lanovým centrem a cyklostezkou.

Celková plocha jednotky s příslušenstvím 339,8 m2.

Přímý prodej nemovitosti. Roční výnos z pronájmu za posledních několik let se pohyboval v rozmezí 6,8 % - 7,2 %. Pro více informací kontaktujte naši kancelář.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Celková plocha
  340 m²
 • PENB
  C
 • Referenční číslo
  41299
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.