Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Obchodní prostory

Samostatná budova s multifunkčním prostorem nabízená ve stavu shell & core. Prestižní lokalita v Praze – Velké Chuchli v tradiční rezidenční zástavbě i v blízkosti nového developerského projektu. Možnost parkování, úchvatné výhledy, velký potenciál díky současné absenci služeb v místě.   

Budova byla původně prodejnou potravin, v r. 2015 byla v souladu se stavebním povolením započata úprava stavby a změna na víceúčelový objekt restaurace se sportovním barem, pizzerií a sportovně-relaxačním klubovým centrem. Z oken i budoucí terasy restaurace se otevírají unikátní výhledy do vltavského údolí a na protější zalesněné kopce.  

Budova je částečně zrekonstruovaná (včetně vnitřních odpadů) a má novou vzduchotechniku. V několika místnostech je zachována a zrenovována původní klenba (například v místě budoucího baru). Nemovitost má celkem 20 parkovacích míst, z nichž 4 stání jsou ve velké garáži, 8 venkovních stání a 8 na nádvoří. Přístup k objektu vede po asfaltové komunikaci ze dvou směrů. Plánovaným zdrojem vytápění je plynový kotel. 

Stavba je součástí lukrativní čtvrti u přírodní památky Nad Závodištěm a přírodního parku Radotínsko-Chuchelský háj. Místo je dobře přístupné autem i autobusem od stanice metra Smíchovské nádraží. V blízkosti jsou tenisové kurty nebo dětské hřiště, další sportoviště a jiná občanská vybavenost v lokalitě chybí, nabízená nemovitost tak může tuto poptávku uspokojit.  

Užitná plocha 654,23 m2. 

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1
 • Plán nemovitosti 2
 • Plán nemovitosti 3

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  24 000 000 Kč / 1 015 014 €
 • Celková plocha
  654 m²
 • Parkování
  Parkování pro 20 aut (vč. garáže pro 4 auta)
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  100825
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další obchodní prostory v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.