Kancelářské prostory

Bytová jednotka s parametry reprezentativní kanceláře nabízí vysoké stropy, zachované původní řemeslné prvky a uklidňující výhled do korun stromů a na řeku, za níž stojí Národní divadlo. Je umístěna ve 2. podlaží novorenesančního bytového domu z r. 1878 vystavěného dle návrhu architekta Aloise Filcíka na prestižní adrese Janáčkovo nábřeží.

Současnou dispozici tvoří velký otevřený prostor, 1 menší místnost, kuchyně (nezařízená), koupelna a vstupní hala. Hlavní prostor lze přepažit a vytvořit tak dvě samostatné místnosti. V hale je dostatek místa pro vestavbu úložných prostor.

Velká dřevěná špaletová okna, původní parkety kladené do vídeňského kříže a masivní kazetové dveře připomínají původní noblesu, koupelna je naopak vybavena zcela moderním sanitárním zařízením. K jednotce náleží garážové stání v zakladači.

Atraktivní lokalita Janáčova nábřeží, kde žilo mnoho osobností kulturní elity 19. a 20. století, se nachází v pěším dosahu centra. Je snadno dostupná autem i MHD. Pár kroků od domu staví tramvaje, ke stanici metra linky B Anděl nebo Národní třída trvá cesta okolo 5 minut. V okolí je plno míst, kam zajít na oběd, kávu a sklenku vína, funguje zde vyhlášené zmrzlinářství, potraviny nebo pošta. Možnost relaxace v zeleni poskytují blízké parky na Kampě, Dětském a Střeleckém ostrově a Petřínské sady. Vstup do domu střeží recepce.

Interiér 87,27 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase například přes aplikaci WhatsApp, FaceTime, Messenger nebo Skype.

Půdorys

 • Půdorys 1
 • Půdorys 2

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  35869
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Plocha k dispozici
  87 m²
 • PENB
  G
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.