Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Přehled jednotek

Informace

Pálavská brána

Pálava. Synonymum pro nekonečné vinohrady, slunce odrážející se ve vodní hladině Mušovských jezer, krajinu s typickým reliéfem. Nadprůměrné množství slunečných dnů, kvalitní vinařství, tradiční folklór i gastronomicky zajímavé podniky, cyklostezky, vodní sporty a rybaření. V tomto atraktivním mikulovském mikroregionu právě vzniká projekt rodinných domů Pálavská brána. Díky své jedinečné poloze u rakouských hranic jsou domy vhodné k rekreaci, trvalému bydlení i na investici. Termín dokončení II. čtvrtletí 2021.

O projektu
Pálavská brána je koncipována jako architektonicky kompaktní celek, který svým pojetím přirozeně zapadne do jihomoravské krajiny. 15 samostatných rodinných domů bude charakterizovat elegantní styl s jednoduchými liniemi, světlou fasádou a dřevěným obkladem.

Domy:
Půdorys každého domu tvoří obývací pokoj s přípravou na kuchyňskou linku, 2 ložnice, 2 koupelny s WC, šatna a předsíň. Z venkovní terasy povedou schody na střešní terasu. Jednotná plocha interiéru činí 84 m2, zahradní terasy 37 m2, střešní terasy 30 m2, pozemky s venkovním parkovacím stáním a kůlnou na uložení kol či zahradního nábytku jsou v rozmezí od cca 300 do 500 m2.
Standardem bude bezftalátová, ekologicky recyklovatelná vinylová podlaha (výběr z více dekorů), podlahové vytápění po celé ploše domu včetně koupelen, plastová okna v dekoru dřeva s vícekomorovým systémem a přípravou na předokenní elektrické žaluzie, bezfalcové interiérové dveře, velkoformátová designová dlažba Abitare Factory Sand, sanita Laufen a Hansgrohe, walk-in sprchový kout Hüppe, příprava na krb a na systém chlazení, elektrické vytápění a elektrický bojler na TUV.

Lokalita:
Obec Brod nad Dyjí se nachází na vinařské stezce pod Kraví horou u horní nádrže Nových Mlýnů. V obci funguje prodejna potravin, mateřská škola, kavárna, knihovna, dětské hřiště nebo venkovní posilovna, další občanskou vybavenost nabízí blízký Mikulov. Přímo od domu lze podnikat výlety a objevovat krásy chráněné krajinné oblasti Pálava a nedalekého Lednicko-valtickém areálu, v sousedních Pasohlávkách funguje aquapark a připravují se zde termální lázně. Místo je vzdálené necelou půlhodinu jízdy z Brna, 1,5 hodiny od Bratislavy a 2,5 hodiny z Prahy, cesta do Vídně zabere okolo jedné hodiny.

Pro více informací navštivte webové stránky projektu Pálavská brána.

Přehledová tabulka

 • Adresa
  Břeclav, Brod nad Dyjí
 • Parkování
  Venkovní stání
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  37675

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.