Byt, 3+1

Prostorný a světlý byt s možností parkování je umístěn ve 4. nadzemním podlaží upraveného secesního domu s výtahem, jen pár kroků od Václavského náměstí.

Dispozice bytu nabízí obývací pokoj propojený s velkou kuchyní a jídelnou. Obývací prostor lze plně otevřít do vstupní haly. V této západně orientované části s výhledem do otevřeného vnitrobloku se dále nachází ložnice s vlastní šatnou (s přípojkou na pračku) a prostornou koupelnou (s vanou pro dva, masážní sprchou, 2 umyvadly, wc a bidetem).
Druhou část bytu tvoří samostatný apartmán s ložnicí, průchozí místností (s vestavěnými skříněmi a zabudovaným kuchyňským koutem) a menší koupelnou (toaleta, umyvadlo, sprcha).

Součástí vybavení jsou dřevěné kazetové parketové podlahy v celém bytě (v koupelnách dlažba), špaletová okna, plynový kotel a videotelefon. Parkovací stání k pronájmu. Kupní cena zahrnuje plně vybavenou kuchyň s dostatkem úložného prostoru a starožitný nábytek.

Dům je situován v atraktivní lokalitě v samém centru Prahy, jen pár kroků od Václavského náměstí, v ulici bez hlučných barů či klubů. V blízkosti jsou tramvajové zastávky i stanice metra všech linek a veškeré služby: restaurace, bary, kavárny, obchody a divadla, ale i úřady a lékařské ordinace.

Interiér 133,9 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  8426
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  3 500 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  134 m²
 • Parkování
  možno pronajmout
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.