Byt, 2+kk

Světlý byt ve 3. patře nově zrekonstruovaného činžovního domu s výtahem. Klidná lokalita pár kroků od Francouzského lycea a pár minut od obchodního centra a stanice metra Anděl.

Dispozice bytu nabízí obývací pokoj s kuchyňí, jednu ložnici, velkou koupelnu s vanou, bidetem a WC, a technickou místnost.

Součástí vybavení jsou dřevěné podlahy, dřevěná okna, kompletní kuchyňská linka s vestavnými spotřebiči a videotelefon.

V bezprostřední blízkosti je plná občanská vybavenost: obchody včetně velkého nákupního centra, poliklinika, lékárny, bankomaty, Švandovo divadlo, široký výběr restaurací a kaváren a školy všech stupňů (mj. také Francouzské lyceum). V pěším dosahu je také několik parků: zahrada Kinských, Petřínské sady a Sacré Couer. Centrum je rychle dostupné nejen metrem, ale též tramvajemi z blízké zastávky. Cesta na Národní třídu trvá pouhých 5 minut.

Interiér 64,74 m2, sklep 1,3 m2

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  8335
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  65 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.