Byt, 3+1

Velkoryse zařízený mezonetový půdní byt s hlavní ložnicí ve věžičce a ložnicí pro hosty (pracovna) v horním patře s výhledem na město v 6. a 7. NP kompletně zrekonstruovaného rohového činžovního domu s výtahem v těsné blízkosti rozlehlých parků Parukářka a Vítkov.

Aktualní dispozice bytu nabízí prostornou halu, plně vybavenou velkou kuchyň s jidelním koutem (16m2), obývací pokoj se vstupem do haly i ložnice (28m2), hlavní ložnici s pracovním koutem ve věžičce (20m2) a v horním patře menší pracovnu (7,5m2, možné využít jako ložnici pro hosty nebo šatnu) , 2 koupelny. Vybavení zahrnuje podhledové osvětlení Paulmann s centralnim vypínáním, topení v podlaze v koupelnách, spotřebiče Bosch energeticke třídy AA+, dřevěnou lepenou dubovou mozaiku na podlaze, široké zděné příčky se sádrovou omítkou, kvalitní izolaci snižující náklady na energie. Kuchyň.linka, široké obložky a dveře v masivní dřevěné dýze. Bezbarierový přístup. (Výtah přímo do patra). Možnost změnit dispozici na 3+kk s 2 prostornými ložnicemi a malou pracovnou.

Lokalita nabízí plnou občanskou vybavenost, vč. obchodů, restaurací a dalších služeb v pěší vzdálenosti od domu. Zastávka tram č.9 a autobusu 207 je vzdalená 2 min chůze. Garážové parkování možné v rezidenci Parukářka nebo Jeseniova.

Interiér 94,5 m2.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  5298
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  95 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.