Byt, 3+kk

Moderní byt s velkou zatravněnou terasou orientovanou na jihovýchod do vnitrobloku je součástí rezidenční zástavby, která je zasazena do sousedství přírodního parku nedaleko Brněnské přehrady.

Dispozici bytu v 1. podlaží tvoří obývací pokoj propojený s kuchyní a jídelnou, 2 ložnice, koupelna s vanou a 2 umyvadly, samostatná toaleta a předsíň. Z obývacího pokoje je možné vstoupit na zelenou terasu s posezením.

Dům byl zkolaudován v r. 2009. Součástí vybavení je systém inteligentní domácnosti, zabezpečovací systém s čidly nebo sound systém. Podlahy jsou vinylové, laminátové a s velkoformátovou dlažbou, okna plastová s bezpečnostními foliemi (v obývacím a dětském pokoji) a interiérovými žaluziemi. Vstupní dveře jsou bezpečnostní. Kuchyně je kompletně vybavena vestavnými spotřebiči Bosch. Vytápění dálkové z teplárny. K bytu přísluší sklep, kupní cena zahrnuje pronajaté garážové stání (předplacené na rok dopředu s další možností prodloužení) přímo v suterénu domu přístupném výtahem. Byt je nabízen částečně zařízený, je zde například jídelní stůl a další nábytek na míru, zahradní nábytek, zahradní domek i nafukovací vířivka. Obyvatelé domu mohou využívat sušárnu a kočárkárnu/kolárnu.

V blízkosti funguje mateřská škola, poliklinika s lékárnou nebo restaurace, v krátké dojezdové vzdálenosti je obchodní centrum, základní škola i pošta. Dopravní spojení zajišťují autobusy, zastávka se nachází kousek od domu. Okolí vyniká spoustou zeleně, za pár minut je možné dojít do rozlehlého přírodního parku Podkomorské lesy, přírodní památky Pekárna i k plážím a sportovištím u přehrady. Autem se dá snadno napojit na dálnici D1.

Interiér 79,55 m2, terasa 49 m2, sklep 1,2 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  44211
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  Zahrnuty
 • Podlahová plocha *
  80 m²
 • Terasa
  49 m²
 • Celková plocha
  129 m²
 • Parkování
  garážové stání pronájem na rok
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.