Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 4+1

Prostorný byt s vysokými stropy, důstojným interiérem a praktickou dispozicí je součástí velmi pěkně upraveného domu stojícího v jedné z nejhezčích ulic na Letné. Na rozhraní Prahy 6 a 7, v blízkosti Stromovky i Letenských sadů. 

Byt ve 2. podlaží je rozdělen na průchozí obývací pokoj s jihozápadním arkýřem, samostatnou kuchyni s jídelnou, pracovnu, 2 pokoje do vnitrobloku (nyní spojené ve velkoryse pojatou ložnici se šatnou), centrální vstupní halu, koupelnu, komoru a technickou místnost s přípojkou na pračku a vývodem vody, kde lze udělat druhou koupelnu (se sprchovým koutem). 

Na podlahách jsou perfektně zachovalé parkety, repasovaná okna mají původní kličky, dveře originální skleněné vitráže. V hale je zbroušené a opravené terrazzo, původní je také dřevěné obložení jedné stěny, dřevěné ostění oken a kryty radiátorů. V obývacím pokoji je replika mramorového krbu, mramor je použit i na pracovní desku v kuchyni. K vaření a vytápění slouží plyn. V domě je nový výtah, společné prostory jsou ve velmi dobrém stavu.

Atraktivní místo v dosahu všeho potřebného. Ulice lemovaná z obou stran vzrostlou alejí vede přímo do Stromovky, blízko je také do Letenských sadů. V pěším dosahu je mateřská a základní škola i gymnázium, supermarkety, spousta obchodů, kaváren, bister a restaurací, lékařské služby i sportoviště. Cesta do centra trvá některou z četných tramvajových linek pár minut, rychlé je spojení ke stanici metra Hradčanská nebo Vltavská. Autem je možné snadno vjet do tunelového komplexu. 

Podlahová plocha 124,9 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Cena na vyžádání
 • Celková plocha
  125 m²
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  44208
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.