Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 4+1

Nabídka družstevního bytu s lodžií a praktickou dispozicí v panelovém bytovém domě, který se nachází na pěkném místě v Praze 4 – Nuslích mezi Jiráskovými sady a parkem Jezerka, v pěším dosahu budoucí stanice metra na náměstí Bratří Synků.

Účelné dispoziční uspořádání bytu ve 2. podlaží nabízí obývací pokoj s balkonem, samostatnou kuchyni, 2 ložnice, pracovnu, koupelnu (s toaletou, s vanou i sprchovým koutem), samostatnou toaletu s umývátkem, šatnu, komoru, halu a zádveří. Obývací pokoj s balkonem je orientován stejně jako pracovna na jih do klidné ulice, obě ložnice na sever do vnitrobloku

Podlahy jsou laminátové, okna plastová s dvojskly a bezpečnostními foliemi. Bezpečnostní jsou také vstupní dveře. Kuchyňská linka je plně vybavena vestavnými spotřebiči Bosch a Electrolux. Vytápění je ústřední, v bytě je zaveden plyn. K jednotce náleží sklep přístupný výtahem. Parkování je možné před domem v zóně pro rezidenty. 

Lokalita vyniká šíří občanské vybavenosti a skvělým dopravním spojením, které se ještě zlepší po dokončení linky metra D. Tramvajová zastávka je od domu vzdálena asi 2 minuty chůze, cesta do centra trvá okolo 10 minut. V pohodlné vzdálenosti je i železniční nádraží Praha-Vršovice. V bezprostředním okolí fungují mateřské a základní školy i gymnázia včetně soukromých, mnoho obchodů, restaurací a kaváren, v pěším dosahu je Divadlo Na Jezerce nebo sportoviště Sokola. Místo zpříjemňují upravené městské parky, procházkou je možné dojít také na Tyršův vrch i na Vyšehrad, oboje s krásnými výhledy na Prahu.

Podlahová plocha 124,15 m2, lodžie 6,5 m2 , sklep 2,3 m2.

Družstevní vlastnictví, anuita splacena.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Vybavení

 • Výtah

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  13 900 000 Kč / 584 771 €
 • Podlahová plocha
  125 m²
 • Lodžie
  7 m²
 • Celková plocha
  132 m²
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  44207
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.