Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 3+kk

Vzdušný byt se 2 balkony a možností parkování se nachází v 1. patře kompletně zrekonstruované budovy s impozantními společnými prostory a zachovanými původními prvky situované v oblíbené lokalitě mezi parky Letná a Stromovka, s veškerou občanskou vybaveností.

Dispozice bytu ve 2. nadzemním podlaží nabízí velkou chodbu, obývací prostor s jídelní částí a otevřenou kuchyní s přímým vstupem na balkon, 2 ložnice (jedna z nich s balkonem), 2 en-suite koupelny, samostatnou toaletu a komoru.

Vybavení zahrnuje masivní dřevěné podlahy, velkoformátovou dlažbu, nová špaletová okna, masivní dřevěné dveře, plně vybavenou Italskou kuchyňskou linku Valcucine se spotřebiči Siemens, vestavěnou šatní skříň s tapiserií v hlavní ložnici. K bytu náleží sklep, možnost dokoupení 1 parkovacího stání v automatickém zakladači.

Dům je situován v široké ulici s typickými předzahrádkami a stromořadím, díky kterým vzniká příjemný privátní prostor před domem. Lokalita se vyznačuje skvělou dopravní dostupností; nedaleko se nacházejí stanice metra Hradčanská a Vltavská a zastávka tramvají Letenské náměstí je jen několik minut chůze od domu. Letná a sousední Holešovice se vyznačují bohatým kulturním životem, nachází se tu například galerie DOX, expozice současného umění Národní galerie, Veletržní palác, kulturní prostor La Fabrika či artové kino Oko. Na své si na Letné přijdou i příznivci zdravého životního stylu, neboť vedle Stromovky, která patří k nejrozlehlejším a nejkrásnějším pražským parkům, budou moci pravidelně zavítat i do nedalekých Letenských sadů.

Interiér 109,03 m2, balkony 7,45 m2, sklep 5,89 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Rezervováno
 • Podlahová plocha
  109 m²
 • Balkón
  7 m²
 • Celková plocha
  116 m²
 • Parkování
  Parkovací místo v automatickém zakladači k dokoupení
 • Sklep
  -
 • PENB
  D
 • Referenční číslo
  44064
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.