Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 5+kk

Klimatizovaný mezonetový byt s balkonem a praktickou dispozicí se rozkládá v 5. a 6. podlaží klasického cihlového bytového domu bez výtahu na atraktivním místě v Praze 6 – Dejvicích, v boční ulici lemované vzrostlým stromořadím.

Ve vstupní úrovni je umístěn obývací pokoj s jídelnou, kuchyní a vstupem na balkon, hlavní ložnice se šatnou, 2. ložnice, velká koupelna (s masážní vanou) a samostatná toaleta. V podkroví jsou další 2 ložnice s koupelnou. Z balkonu se otevírají pěkné výhledy na Hanspaulku a prvorepublikovou funkcionalistickou čtvrť Baba.

Kuchyně je vybavena vestavnými spotřebiči (včetně nové myčky nádobí a nové lednice). V bytě jsou nová plastová okna, plovoucí laminátové podlahy, klimatizace. Vytápění plynovým kotlem. K bytu přísluší sklep. Dům je udržovaný, v plánu je výstavba výtahu. Parkování je možné před domem v zóně pro rezidenty.

Ulice s nádherně kvetoucími sakurami vede souběžně s třídou Jugoslávských partyzánů, kde funguje spousta obchodů a restaurací, jsou zde tramvajové i autobusové zastávky. V blízkosti je také stanice metra Dejvická nebo železniční zastávka Praha - Podbaba. V krátké pěší vzdálenosti jsou mateřské a základní školy i soukromá Scioškola, v okolí se rozkládá také univerzitní kampus. U blízkého Vítězného náměstí se konají farmářské trhy.

Interiér 179,8 m2, balkon 5,2 m2, sklep 2,3 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  19 500 000 Kč / 819 672 €
 • Podlahová plocha
  180 m²
 • Balkón
  5 m²
 • Celková plocha
  185 m²
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  43979
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.