Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 2+kk

Industriální loft s velkou terasou a výhledem do dálky na centrum metropole i zelené plochy je umístěn v 11. podlaží unikátního projektu Vanguard Prague. Výšková budova s výtahy stojí jen pár kroků od golfového areálu v Hodkovičkách a oblíbené fitness stezky podél Vltavy. Předpokládaný termín dokončení 3Q/2023.

Byt se zcela variabilní dispozicí, výškou stropu až 5 m a dvacetimetrovou terasou se nabízí ve stavu shell & core. V případě zájmu je možné jednotku předat dokončenou jako loft s galerií dle přiložených vizualizací, autorem návrhu je mezinárodně úspěšný architekt Petr Siedlaczek. Dle návrhu by byl ve vstupní úrovni obývací pokoj s kuchyní a terasou, koupelna, technická místnost a zádveří, na galerii, díky níž se zvětší obytná plocha o cca 30 m2, by vznikla ložnice s en-suite koupelnou. Inspiraci pro dokončení interiéru lze také získat ve dvou vzorových bytech od studia OOOOX nebo Ivanky Kowalski

Původně průmyslová budova dostává pod vedením architekta moderní podobu pro rezidenční bydlení. Vysoký standard zahrnuje prosklenou fasádu a zábradlí, zděné, zvukově izolační zdvojené příčky mezi jednotkami, bezpečnostní protipožární vstupní dveře, videotelefon, osvětlení terasy, přípravu na exteriérové žaluzie. Vytápění je centrální s lokální výměníkovou stanicí pro jednotku. Rezidentům bude k dispozici vstupní lobby s recepcí a službou concierge, wellness/spa, fitness a kardio zóna, prosklený bazén, zasedací místnost, prádelna i komunitní prostor na společné střešní terase se saunou a grilovacím místem. K bytu přísluší vyčleněné venkovní parkovací stání. 

Oblast prochází zdařilou revitalizací a přeměnou na rezidenční čtvrť s upravenou zelení a veškerou infrastrukturou. Centrum je dostupné autem přímou cestou po nábřeží, která mimo špičku zabere okolo 10 minut, pohodlně se dá jet i tramvají, vlakem nebo na kole po bezpečné cyklostezce vedoucí mimo silnice. Jen pár minut jízdy jsou vzdáleny supermarkety a další obchody, přímo u domu funguje autosalon a čerpací stanice, v pěším dosahu i privátní zdravotnické centrum, kavárna a zejména mnoho sportovišť včetně devítijamkového golfového hřiště.

Podlahová plocha 56 m2, terasa 19,84 m2.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1
 • Plán nemovitosti 2

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  14 900 000 Kč / 632 696 €
 • Podlahová plocha
  56 m²
 • Terasa
  20 m²
 • Celková plocha
  76 m²
 • Parkování
  vyčleněné venkovní parkovací stání
 • Sklep
  -
 • PENB
  B
 • Referenční číslo
  43899
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.