Byt, 3+kk

Byt ve vysokém standardu, s lodžií, balkonem a garážovým stáním je součástí nového nízkoenergetického rezidenčního projektu zasazeného do pěkné lokality „starého“ Braníka, poskytující komorní atmosféru i veškerou potřebnou infrastrukturu.

Praktickou dispozici bytu ve 3. podlaží tvoří prostorný obývací pokoj s otevřenou kuchyní a slunným balkonem orientovaným do zeleně, dále 2 ložnice se vstupem na velkou lodžii, koupelna, samostatná toaleta, komora, předsíň a chodba.

K vysokému standardu patří dřevěné podlahy, plastová okna s tepelně izolačními trojskly a přípravou pro venkovní žaluzie, rekuperace, podlahové vytápění (zdrojem tepla je centrální domovní plynová kotelna), osvětlení balkonu a lodžie, domovní videotelefon, vstupní protipožární a bezpečnostní dveře, datová a STA zásuvka ve všech pokojích, kouřové čidlo, sanita Laufen, příprava pro inteligentní domácnost. Byt je vybaven novou designovou kuchyňskou linkou na míru se spotřebiči Franke a s vinotékou. Kupní cena zahrnuje 1 garážové stání a sklep. Dům splňující energetickou třídu B má výtah a je střežen kamerovým systémem.

Příjemná lokalita se spoustou zeleně leží v pohodlném dosahu všeho potřebného. V docházkové vzdálenosti je mateřská i základní škola, supermarket, lékárna, pošta, restaurace, kavárna i několik sportovišť (fotbalové i baseballové hřiště, kurty na volejbal a tenis, Sokol, taneční konzervatoř nebo cyklostezka podél Vltavy). Dopravní spojení ke stanicím metra zajišťují autobusy, tramvajová zastávka je vzdálena 2 minuty jízdy autobusem. Autem se dá snadno najet na Městský i Pražský okruh.

Podlahová plocha 101,1 m2, lodžie 13,7 m2, balkon 8,5 m2, sklep 6,4 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  43872
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  101 m²
 • Balkón
  9 m²
 • Lodžie
  14 m²
 • Celková plocha
  123 m²
 • Parkování
  1 garážové stání
 • Sklep
  -
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.