Byt, 2+kk

Kompletně zařízený klasický byt s vysokými stropy, dvoukřídlými dveřmi a špaletovými okny s výhledem do zeleně je umístěn ve 2. patře pěkně upraveného činžovního domu bez výtahu. Bytový dům stojí v klidné jednosměrné ulici mezi parky, a přitom jen pár kroků od smíchovské pěší zóny Anděl a od nové čtvrti Smíchov City.

Účelnou dispozici tvoří obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem, prostorná ložnice, koupelna (vana, umyvadlo, pračka), samostatná toaleta, komora a vstupní chodba. Okno ložnice směřuje na západ do tiché ulice lemované stromořadím, obývací pokoj do zeleného vnitrobloku.

Byt je po rekonstrukci (v r. 2012 a v r. 2018). V obou pokojích jsou parkety, v předsíni laminátová podlaha v dekoru dřeva. Kuchyňská linka je plně vybavena vestavnými spotřebiči (indukční varná deska, elektrická i mikrovlnná trouba, chladnička, myčka nádobí). Interiér vyniká spoustou úložného prostoru (vestavné skříně, úložné patro v předsíni, botník, věšáková stěna), k bytu navíc přísluší velký sklep (cca 6 m2). Majitelé mohou také využívat balkon v mezipatře sdílený se sousední bytovou jednotkou. Vstupní dveře jsou bezpečnostní, vytápění a ohřev vody řeší elektrický kotel a bojler.

Ideální poloha nedaleko centra, v místě s dostatkem zeleně, v blízkosti kaváren, restaurací, obchodně-zábavních center i menších obchodů, pošty, lékárny i parku Mrázovka nebo sadů Na Santošce. Asi 5 minut chůze je vzdálena stanice metra, tramvajová zastávka i autobusový terminál.

Interiér 47,5 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  43857
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  48 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.