Byt 2+kk, 3.NP, č.8

Exkluzivně nabízíme elegantní vzdušný byt ve vysokém standardu, který je součástí butikové rezidence Šlikova 16 právě vznikající v bytovém domě z počátku 20. století. V boční ulici kouzelné části Prahy 6 na Břevnově, v těsném sousedství městské památkové zóny Tejnka a v pěším dosahu Pražského hradu či Petřína. Předpokladaný termín dokončení konec r. 2023. Kupující skládá po uzavření smlouvy budoucí 10% z kupní ceny a zbylých 90% je splatných po kolaudaci bytu.

Plochu bytu ve 3. podlaží tvoří obývací pokoj s přípravou na kuchyni, dále ložnice, koupelna (s vanou a WC) a předsíň. Z obývacího pokoje vede vstup na terasu orientovanou do klidného vnitrobloku.

K vysokému standardu patří dubové parkety skládané do stromečku, designové hexagonové obklady WOW, značková sanita, bezpečnostní dřevěné kazetové vstupní dveře, interiérové dveře dvoukřídlé kazetové do obývacího pokoje a plné bezfalcové do ložnice a koupelny, všechny s mosaznými klikami a magnetickými zámky. Okna jsou dřevěná s izolačním trojsklem, povrch terasy z modřínového dřeva. V domě s reprezentativními společnými prostory je moderní výtah i repasované kamenné schodiště, ke komfortu i bezpečí přispívá domovní videotelefon.

Skvělá poloha v Praze 6, dobře dostupná MHD i autem. V bezprostřední blízkosti funguje plno kaváren a restaurací, supermarket nebo farmářské obchody, v pohodlném dosahu jsou četná sportoviště, daleko není ani do parku Ladronka, Velké strahovské zahrady, Petřínských sadů nebo Obory Hvězda. Cesta do centra trvá tramvají z blízké zastávky cca 15 minut, za necelých 10 minut je možné dojet ke stanici metra Hradčanská, autem se dá rychle dojet na letiště i projet Prahu přes tunelový komplex nebo vyjet ven z metropole po Pražském okruhu.

Podlahová plocha 48,6 m2, terasa 3,1 m2.

Pro další informace navštivte webové stránky projektu www.slikova16.cz.

Vybavení

 • Výtah

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  43816
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  49 m²
 • Terasa
  3 m²
 • Celková plocha
  52 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  E
 • Informace o projektu
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.