Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt 3+kk, 9.NP, č. 952

Jedinečný industriální byt s variabilní dispozicí a prosluněným, jižně orientovaným balkonem s výhledem do širokého okolí se nachází 9. podlaží projektu Vanguard Prague. Jen pár kroků od golfového areálu v Hodkovičkách a oblíbené fitness stezky podél řeky, v pohodlném dosahu všeho potřebného. Termín dokončení Q1 r. 2024.

Otevřený prostor loftu je nabízen ve stavu shell & core, výška stropu 4 m umožňuje vybudovat patro a tím ještě zvětšit obytnou plochu. Prostor tak poskytuje příležitost volby dispozice i finálních povrchů dle vlastních potřeb a vkusu. Inspiraci je možné získat ve dvou vzorových bytech, návrh jednoho z nich vytvořilo studio OOOOX, druhému vtiskla svůj rukopis Ivanka Kowalski. V případě zájmu bude byt za příplatek předán dokončený dle návrhu některého z těchto dvou studií. K nabízené jednotce přísluší balkon a sklep, dvě parkovací stání a možnost parkování motorky přímo u jednotky.

Původně průmyslová budova dostává moderní podobu pro rezidenční bydlení pod vedením Ing. arch. Petra Drexlera. Dokončení stavby ve vysokém standardu zahrnuje prosklenou fasádu a bezúdržbové kovové zábradlí na terasách, zděné, zvukově izolační zdvojené příčky mezi jednotkami, bezpečnostní protipožární vstupní dveře, videotelefon, přípravu na exteriérové žaluzie, klimatizaci a rekuperační jednotku. Zdejším obyvatelům bude k dispozici vstupní lobby s recepcí a službou concierge, wellness/spa zóna, prosklený bazén, fitness a kardio, cinema/party room, zasedací místnost, prádelna i komunitní prostor na společné střešní terase se saunou a grilovacím místem.

Oblast procházející v posledních letech zdařilou přeměnou z průmyslového předměstí na moderní čtvrť s upravenou zelení a veškerou infrastrukturou se nachází nedaleko centra. To je dostupné autem přímou cestou po nábřeží, která mimo špičku zabere okolo 10 minut. Pohodlně se však dá jet i tramvají, vlakem nebo na kole po příjemné cyklostezce vedoucí mimo silnice. Jen pár minut jsou vzdáleny supermarkety a další obchody, přímo u domu funguje autosalon a čerpací stanice, v pěším dosahu i privátní zdravotnické centrum, kavárna a zejména mnoho sportovišť pro všechny věkové kategorie včetně devítijamkového golfového hřiště.

U inzerce jsou použity fotografie z již dokončené jednotky a vizualizace.

Přibližná podlahová plocha 94,9 m2, balkon 34 m2, sklep 1,3 m2.

Vybavení

 • Výtah

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Cena na vyžádání
 • Podlahová plocha
  95 m²
 • Balkón
  34 m²
 • Celková plocha
  129 m²
 • Parkování
  Dvě parkovací stání v sousedním projektu
 • Sklep
  -
 • PENB
  B
 • Referenční číslo
  43808
 • Informace o projektu
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.