Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 3+1

Elegantní prostorný byt s klimatizací, krbem a prvotřídním designovým vestavěným nábytkem umožňuje pohodlné bydlení přímo v centru Prahy, na Novém Městě nedaleko Karlova náměstí. 

Dispoziční řešení bytu v 6. NP nabízí velký reprezentativní obývací pokoj, prostornou kuchyni s jídelnou, hlavní ložnici s walk-in šatnou a en-suite koupenou, druhou ložnici s vlastní koupelnou a vstupní halu.

Byt s vysokými stropy (3,2 m)  byl v r. 2020 kompletně a nákladně zrekonstruován dle návrhu renomovaného architektonického studia. Na podlahách jsou repasované parkety, v koupelnách velkoformátová dlažba s podlahovým topením. Vstupní dveře jsou z masivu, interiérové dveře (výška 2,3 m) s dubovou dýhou mořenou na barvu ebenového dřeva. Na důstojnosti interiéru dodávají prvky z mramoru a krb na dřevo. Součástí vybavení je stmívatelné osvětlení, klimatizace, koupelnová sanita Laufen, kuchyňské spotřebiče Siemens včetně vinotéky, vestavěný nábytek na míru a zabezpečovací systém napojený na PCO. Okna jsou nová špaletová, vytápění řeší plynový kotel. Historický dům má výtah, v plánu je oprava fasády. K bytu přísluší sklep, lze převzít nájemní smlouvu na parkovací stání v podzemní garáži cca 300 m od domu.

Dům stojí v blízkosti Karlova a Václavského náměstí, v pohodlném dosahu tramvajových zastávek i všech linek metra. V bezprostředním okolí je k dispozici vše potřebné, oblast zpříjemňuje park na Karlově náměstí nebo nedaleká Kateřinská zahrada.

Podlahová plocha 173,2 m2.  

Vybavení

 • Výtah

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  23 000 000 Kč / 977 891 €
 • Poplatky za služby
  6 286 Kč měsíčně
 • Celková plocha
  173 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  E
 • Referenční číslo
  43688
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.