Byt, 5+kk

Prostorný zrekonstruovaný rodinný byt s velkou jihovýchodně orientovanou terasou se vzrostlou zelení je součástí architektonicky zdařilého bytového domu od Vlastimila Mulače. Výrazná budova kopírující jižní svažitý pozemek stojí na dobře dostupném a zároveň klidném místě přímo u přírodní památky Dvorecké stráně. K bytu přísluší garáž, součástí uzavřeného areálu je dětské hřiště.

Dispozici bytu ve 3. podlaží tvoří obývací pokoj s kuchyní, jídelnou, krbem a vstupem na prostornou terasu, hlavní ložnice s en-suite koupelnou, další 2 ložnice, pokoj se vstupem do centrální koupelny (přístupné i z chodby), šatna a zádveří.

Terasovitý dům byl zkolaudován v r. 1976, byt prošel kompletní rekonstrukcí cca před 15 lety a rozsáhlou částečnou rekonstrukcí v r. 2019. Parketová podlaha je nově zbroušena a natřena, krb je obložen luxusními italskými velkoformátovými obklady, povrch terasy je z exotického dřeva Garapa, celou terasu lemují velké květníky se zelení. Nová německá kuchyňská linka je vybavena spotřebiči AEG, Siemens a Electrolux, varná deska je indukční s výsuvnou zabudovanou digestoří Elica, inteligentní elektrická trouba má pečící sondu. Interiérové dveře jsou bezfalcové, na oknech jsou UV folie, nábytek v koupelně a šatně byl vyroben na míru. Vytápění dálkové, ohřev vody novým elektrickým bojlerem (na levný noční proud). Parkování v samostatné garáži s novými dálkově ovládanými vraty Trido. K bytu přísluší 2 skladovací místnosti přímo u vstupu do bytu.

Pěkné místo v dosahu kompletní občanské vybavenosti, s množstvím zeleně a skvělou dostupností centra. Za domem se rozkládá přírodní památka Dvorecké stráně, 5 minut chůze je mateřská i základní škola. Pár metrů od domu staví autobus, kterým se dá během chvilky dostat ke stanici metra linky C Budějovická, v pěším dosahu je i tramvajová zastávka Dvorce. Blízko funguje plavecký stadion, nedaleko vede oblíbená cyklostezka podél Vltavy, daleko není do Žlutých lázní ani komunitní Zahrady přátelství s jezírkem a lavičkami.

Interiér 162,3 m2 (včetně sklepů 8,39 m2), terasa 65,5 m2, garáž 17,5 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  43503
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  162 m²
 • Terasa
  66 m²
 • Celková plocha
  228 m²
 • Parkování
  Garáž
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  D
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.