Byt 2+kk, 4.NP, č.12

Rohový byt s přímými výhledy na Pražský hrad a Valdštejnský palác, sídlo Senátu, je součástí exkluzivního projektu VII. Dům, který právě vzniká v místě s neuvěřitelně silným geniem loci, v jižním zákoutí Valdštejnského náměstí. Dlouhá a bohatá historie budovy, moderní český design i vybavení prémiových značek vytvářejí kombinaci zajišťující zcela unikátní bydlení.

Dispozice bytu ve 4. podlaží se skládá z více než 40metrové obytné místnosti s přípravou na otevřenou kuchyni, ložnice s en-suite koupelnou, šatny, samostatné toalety a reprezentativní vstupní haly. Okna poskytují prvotřídní výhledy, vstup do bytu je stylově z pavlače.

Návrh interiéru vytvořilo studio Formafatal architektky Dagmar Štěpánové. Hned ve vstupní hale zaujme stěna z ručně vyráběného ledového skla a kamenný portál z božanovského pískovce. K vysokému standardu dále patří dubová podlaha v módním chevronovém vzoru, designové radiátory Agorà od italské značky TUBES, kompletně zařízená koupelna s podlahovým vytápěním, umyvadlem Villeroy & Boch, sprchovou vaničkou Hüppe, toaletou Tece a bateriemi Bongio, bezfalcové dveře Invisidoor s klikami DND Handles nebo nová dřevěná okna. Vytápění řeší centrální domovní kotelna s plynovými kondenzačními kotli. Obyvatelům domu jsou k dispozici noblesní společné prostory s klasicistním schodištěm, doplněným originálním designovým osvětlením, k pohodlí slouží výtah.

Atraktivní adresa v bezprostřední blízkosti nejvýznamnějších pražských památek dodává životu v VII. Domě charakter výjimečnosti. Místo umožňuje bydlení uprostřed Malé Strany, a přitom stranou od hlavních turistických tras, jen pár minut chůze od stanice tramvaje i metra, v blízkosti nádherně upravených palácových zahrad, Petřínských sadů i parku Kampa s romantickou Čertovkou. V nejbližším okolí fungují vyhlášené restaurace i stylové kavárny, v dosahu je i Museum Kampa v Sovových mlýnech nebo nedávno otevřená galerie Kunsthalle.

Podlahová plocha 94.2 m2.

Fotografie se zařízením byly pořízeny ve vzorovém bytě projektu VII. Dům.


Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  43486
 • Prodejní cena
  32 500 000 Kč / 1 314 193 €
 • Podlahová plocha *
  94 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Informace o projektu
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.