Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt 1+kk, 5.NP, č.14

rNový byt s oknem do poetického zeleného nádvoří je součástí exkluzivního projektu VII. Dům, který právě vzniká v místě s neuvěřitelně silným geniem loci, v zákoutí Valdštejnského náměstí. Dlouhá a bohatá historie budovy, moderní český design i vybavení prémiových značek vytvářejí velice působivou kombinaci.

Plochu bytu ve 5. podlaží tvoří obytná místnost s oknem do tichého nádvoří, prostor pro kuchyni s oknem k Valdštejnské zahradě, koupelna a zádveří.

Návrh interiéru vytvořilo studio FormaFatal architektky Dagmar Štěpánové. K vysokému standardu patří dubová podlaha v moderním chevronovém vzoru, designové radiátory Agorà od italské značky TUBES, kompletně zařízená koupelna s podlahovým vytápěním, umyvadlem Villeroy & Boch, sprchovou vaničkou Hüppe, toaletou Tece a bateriemi Bongio, bezfalcové dveře Invisidoor s klikami DND Handles nebo nová dřevěná okna. Vytápění řeší centrální domovní kotelna s plynovými kondenzačními kotli. Obyvatelům domu jsou k dispozici noblesní společné prostory s klasicistním schodištěm, doplněným originálním českým osvětlením, k pohodlí slouží výtah.

Atraktivní poloha v bezprostřední blízkosti nejvýznamnějších pražských památek dodává VII. Domu charakter výjimečnosti. Místo uprostřed Malé Strany, a přitom stranou hlavních turistických tras. Jen pár minut chůze od stanice tramvaje i metra, v blízkosti nádherně upravených palácových zahrad, Petřínských sadů i parku Kampa s romantickou Čertovkou. V nejbližším okolí fungují vyhlášené restaurace a stylové kavárny, galerie i luxusní hotely se službami Spa či fitness.

Podlahová plocha 38,1 m2.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  Rezervováno
 • Celková plocha
  38 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  43485
 • Informace o projektu
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.