Byt 1+kk, 4.NP, č.11

Nový byt s oknem do poetického zeleného nádvoří je součástí exkluzivního projektu VII. Dům, který právě vzniká v místě s neuvěřitelně silným geniem loci, v zákoutí Valdštejnského náměstí. Dlouhá a bohatá historie budovy, moderní český design i vybavení prémiových značek vytvářejí velice působivou kombinaci.

Plochu bytu ve 4. podlaží tvoří obytná místnost s oknem do tichého nádvoří, prostor pro kuchyni s oknem k Valdštejnské zahradě, koupelna a zádveří.

Návrh interiéru vytvořilo studio Formafatal architektky Dagmar Štěpánové. K vysokému standardu patří dubová podlaha v moderním chevronovém vzoru, designové radiátory Agorà od italské značky TUBES, kompletně zařízená koupelna s podlahovým vytápěním, umyvadlem Villeroy & Boch, sprchovou vaničkou Hüppe, toaletou Tece a bateriemi Bongio, bezfalcové dveře Invisidoor s klikami DND Handles nebo nová dřevěná okna. Vytápění řeší centrální domovní kotelna s plynovými kondenzačními kotli. Obyvatelům domu jsou k dispozici noblesní společné prostory s klasicistním schodištěm, doplněným originálním českým osvětlením, k pohodlí slouží výtah.

Atraktivní poloha v bezprostřední blízkosti nejvýznamnějších pražských památek dodává VII. Domu charakter výjimečnosti. Místo uprostřed Malé Strany, a přitom stranou hlavních turistických tras. Jen pár minut chůze od stanice tramvaje i metra, v blízkosti nádherně upravených palácových zahrad, Petřínských sadů i parku Kampa s romantickou Čertovkou. V nejbližším okolí fungují vyhlášené restaurace a stylové kavárny, galerie i luxusní hotely se službami Spa či fitness.

Podlahová plocha 37,9 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  43484
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Podlahová plocha *
  38 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Informace o projektu
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.