Byt 1+kk, 1.NP, č.2

Designový byt s výhledem do malebného nádvoří je součástí exkluzivního projektu VII. Dům, který právě vzniká na prestižní adrese Valdštejnské náměstí, v místě s neuvěřitelně silným geniem loci. Dlouhá a bohatá historie budovy, moderní český design i vybavení prémiových značek tvoří kombinaci zajišťující naprosto unikátní bydlení.

Plochu jednotky tvoří obytná místnost s přípravou na kuchyni a s přímým výhledem do ulice, dále koupelna a chodba se šatnou.

Nabízené studio se nachází v přízemí nejstarší části domu, k historii budovy odkazují původní klenuté stropy. Návrhu interiéru se ujalo studio Formafatal architektky Dagmar Štěpánové. Podlaha je dubová v chevronovém vzoru. Ke standardu patří také italské designové radiátory Agorà TUBES, podlahové vytápění v koupelně, umyvadlo Villeroy & Boch, sprchová vanička Hüppe, toaleta Tece a baterie Bongio nebo bezfalcové dveře Invisidoor s klikami DND Handles.

Atraktivní adresa v sousedství sídla Senátu i Poslanecké sněmovny spolu s bezprostřední blízkostí nejvýznamnějších pražských památek, jako je Karlův most či Pražský hrad, dává životu v VII. Domě charakter výjimečnosti. Místo umožňuje bydlení uprostřed Malé Strany, a přitom stranou hlavního turistického ruchu. Jen pár minut chůze od stanice tramvaje i metra, v blízkosti nádherně upravených palácových zahrad, Petřínských sadů i parku Kampa s romantickou Čertovkou. V nejbližším okolí fungují vyhlášené restaurace a stylové kavárny.

Podlahová plocha 47,6 m2.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  43480
 • Prodejní cena
  13 400 000 Kč / 530 378 €
 • Podlahová plocha *
  48 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Informace o projektu
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.