Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Soubor dvou bytových jednotek

Soubor dvou výhodně a dlouhodobě pronajatých bytových jednotek s prostornými vzdušnými pokoji a balkonem v historickém domě s moderním výtahem. Velice atraktivní lokalita u pěší zóny na Starém Městě v těsné blízkosti Staroměstského orloje i Václavského náměstí. 

Prostor nabízí 2 samostatné jednotky. Byt 3+1 (81 m2) tvoří obývací pokoj s jídelnou a balkonem, kuchyně, 2 ložnice, koupelna a vstupní hala s úložnou komorou. Druhá bytová jednotka o dispozici 3+kk (62 m2) se skládá z obytného prostoru s kuchyňským koutem a vstupem na 25metrovou terasu, kterou lze využívat, dále 2 ložnic, koupelny a technické místnosti. Balkon poskytuje pohlednicový výhled na kostel sv. Havla, terasa je orientovaná do vnitrobloku.

Důstojný interiér s vysokými stropy (cca 3,5 m) prosvětlují velká špaletová okna orientovaná do upravené ulice se stromořadím i do vnitrobloku. Na podlahách jsou původní repasované nebo nové dubové parkety, interiérové dveře jsou replikami původních. Součástí vybavení obou bytů je kuchyňská linka Sykora, vestavěné skříně a další úložné prostory, vytápění řeší plynový kotel Immergas. K bytu přísluší sklep. V domě je moderní výtah (z r. 2013), společné prostory procházejí průběžnou rekonstrukcí.

Lokalita v samém centru metropole umožňuje bydlení v pěším dosahu všeho potřebného. Oblast zkrášluje spousta výstavních paláců a kulturních památek, ulice u domu je lemovaná vzrostlou alejí. Perfektní dostupnost MHD zajišťuje blízká přestupní stanice metra Můstek i tramvajové zastávky s mnoha linkami. Blízko je na Václavské i Staroměstské náměstí nebo Stavovské divadlo, pěšky lze dojít na Karlův most, do Klementina i Pařížské třídy.

Celková podlahová plocha 143,4 m2, balkon 2 m2.

Prodej jako jeden celek formou převodu podílu ve společnosti či formou přímé koupě nemovitosti. Pro více informací kontaktujte naši kancelář.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  22 500 000 Kč / 939 457 €
 • Poplatky za služby
  6 378 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha
  143 m²
 • Balkón
  2 m²
 • Celková plocha
  145 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  43364
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.