Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 2+kk

Tichý byt s vysokými stropy, neprůchozími světlými místnostmi a zachovanými původními řemeslnými prvky je umístěn ve třetím patře klasického cihlového bytového domu na Vinohradech, v klidné jednosměrné ulici lemované stromořadím.

Plocha bytu je účelně rozdělena na obytnou kuchyni, ložnici, vstupní chodbu a koupelnu (se sprchovým koutem, WC, umyvadlem a přípojkou na pračku).

Na podlaze jsou parkety a dlažba, okna jsou dřevěná špaletová. Do obou pokojů vedou dvoukřídlé kazetové dveře se skleněnými výplněmi a mosaznými klikami. Vytápění je řešeno plynovým kotlem. Dům je velmi pěkně udržovaný a má moderní výtah (do mezipater). Obyvatelé mohou využívat posezení na dvorku ve vnitrobloku.

Atraktivní, skvěle dostupná poloha na Praze 2 – Vinohradech. Klidná boční klidné ulice zdobená vzrostlou alejí vede od sadů Bratří Čapků směrem k náměstí Míru, které je vzdáleno necelých 10 minut chůze. Pár kroků od domu jsou 2 tramvajové zastávky, v bezprostřední blízkosti fungují prodejny potravin a další obchody, restaurace, kavárny i pošta. Daleko není do Grébovky, na náměstí Jiřího z Poděbrad ani do Riegrových sadů.

Podlahová plocha 61,4 m2.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  10 500 000 Kč / 443 131 €
 • Celková plocha
  61 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  43320
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.