Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 3+kk

Prostorný klimatizovaný byt s přímým výhledem na ikonickou stavbu Trojského zámku je umístěn ve 2. podlaží historické budovy v prémiovém komplexu dokončeném v r. 2021. Součástí rezidence je vnitroblok s upravenou zelení, nonstop recepce, ostraha a podzemní garáž. 

Dominantou bytu je více než padesátimetrový rohový obývací pokoj s okny umožňujícími nerušený výhled do zámeckého parku. Dále jsou zde 2 ložnice, koupelna, samostatná toaleta, 2 komory a vstupní chodba se schodištěm. V obývacím pokoji je příprava na kuchyni.

Standard vybavení zahrnuje klimatizaci, parketové podlahy, italskou dlažbu a obklady v koupelně, optický kabel, videotelefon a přípravu na systém inteligentní domácnosti i zabezpečovací systém. K bytu přísluší sklep. Je možné dokoupit až 2 garážová stání.

Rezidence stojí v místě dávné rybářské osady, dlouhá historie osídlení dodává lokalitě působivou atmosféru. K ní přispívá také spousta zeleně, jen pár kroků vede k vinicím v botanické zahradě, do zoologické zahrady i do Stromovky. V bezprostřední blízkosti vede oblíbená cyklostezka podél Vltavy, v pěším dosahu je tenisová a badmintonová hala. Dopravní spojení zajišťují rychlé a časté autobusové spoje ke stanici metra linky C Nádraží Holešovice, autem se dá snadno vjet do tunelového komplexu Blanka i najet na magistrálu.

Podlahová plocha 149,1 m2, sklep 6,4 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Vybavení

 • Výtah

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  22 700 000 Kč / 959 222 €
 • Celková plocha
  149 m²
 • Parkování
  Možnost dokoupit až 2 garážová stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  D
 • Referenční číslo
  43270
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.