Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 2+kk

Tichý byt s účelnou dispozicí a nádherným výhledem do koruny stromu je umístěn ve 4. podlaží elegantního historického bytového domu stojícího na atraktivním místě na Vinohradech v blízkosti náměstí Míru a parku Grébovka. Předmětem prodeje je 100% obchodní podíl na společnosti, která jednotku vlastní.

Byt je rozdělen na ložnici, obývací pokoj s francouzským oknem do vnitrobloku, kuchyňský kout, koupelnu (sprcha, WC, umyvadlo se skříňkou), technickou místnost a zádveří.

Útulný pocit dodává tmavě mořená masivní prkenná podlaha i původní dvoukřídlé dveře. Podhledy nad koupelnou a kuchyňským koutem poskytují úložný prostor. Vytápění řeší plynový kotel.

Nárožní bytový dům se nachází v noblesní čtvrti v blízkosti ikonické fontány, jen pár kroků od tramvajové zastávky a asi 5 minut chůze od stanice metra Náměstí Míru. Okolí je plné kaváren s venkovním posezením i kvalitních restaurací, fungují zde divadla, blízko je do romantického parku Grébovka.

Interiér 37,8 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Vybavení

 • Výtah

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  8 300 000 Kč / 349 989 €
 • Celková plocha
  38 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  43208
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.