Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Byt, 2 + kk

Byt plný denního světla, který se nachází ve 3. podlaží bytového domu z r. 2004, nabízí pohodlné a bezpečné bydlení v lokalitě širšího centra, garážové stání v suterénu domu a krásný výhled na zrevitalizované Komenského náměstí s parkovou úpravou.

Účelnou dispozici tvoří obývací pokoj s kuchyní a jídelním prostorem, velká rohová ložnice s pracovním koutem, koupelna (se sprchovým koutem, umyvadlem, WC a otopným žebříkem) a vstupní chodba.

Spoustu světla propouštějí velká eurookna, podlahy jsou plovoucí laminátové. Vytápění centrální. Kupní cena zahrnuje garážové stání výhodně umístěné hned u výtahu, z nějž se vystupuje přímo u bytu. Bytovou jednotku lze zakoupit i samostatně bez garáže. Obyvatele domu chrání ostraha, k dispozici je jim zelený vnitroblok, který bude v brzké době revitalizován.

Přímo v budově funguje supermarket, restaurace, lékárna, pošta nebo čistírna oděvů, další služby jsou v bezprostředním okolí. Minutu chůze od domu staví autobus, kterým se lze rychle dostat k přestupní stanici metra Florenc, v pěším dosahu je také tramvajová zastávka. Do centra je možné se rychle dostat i na kole po bezpečné cyklostezce, která vede parkem na vrchu Vítkov a poté po bývalé železniční trati.

Interiér 53,8 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  8 600 000 Kč / 353 400 €
 • Poplatky za služby
  4 826 Kč měsíčně
 • Celková plocha
  54 m²
 • Parkování
  Garážové stání
 • PENB
  C
 • Referenční číslo
  43077
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.