Byt, 2+kk

Klimatizovaný světlý podkrovní byt s malou zimní zahradou je součástí elegantního bytového domu se zdobnou fasádou, stojícího v historickém centru Nového Města, v klidné jednosměrné ulici nedaleko Václavského i Karlova náměstí s parkovou úpravou.

Plocha bytu v 6. podlaží je rozdělena na obývací pokoj s jídelnou, samostatnou kuchyni, 1 ložnici, zimní zahradu, koupelnu (sprcha, umyvadlo, WC) a komoru.

Okna jsou plastová, podlahy laminátové, příjemnou teplotu i v horkých dnech zajišťuje klimatizace. Kuchyňská linka je plně vybavena. V r. 2019 byla v domě provedena úprava fasády, společných prostor a výtahu, ve stejném roce vznikl interiér nabízené bytové jednotky.

Lokalita vyniká množstvím restaurací, kaváren a klubů, funguje zde kino Francouzského institutu i divadla v Řeznické, Komedie, Kalich, Ypsilon nebo Studio Dva, blízko je Národní muzeum. Místo je skvěle dostupné, a to všemi linkami metra i tramvajemi, v pěším dosahu je také Hlavní nádraží.

Podlahová plocha 55,2 m2.


Byt je pronajat do 31.3.2025 za 29 000 Kč.

Vybavení

 • Výtah

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  43074
 • Prodejní cena
  8 490 000 Kč / 343 308 €
 • Podlahová plocha *
  55 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.