Byt 4+kk, 5. + 6.NP, č. 5.04

Nový světlý byt s terasou poskytující nádherný široký výhled na Petřín i centrum se rozkládá po celém nejvyšším podlaží právě dokončené rezidence, která vznikla kompletní rekonstrukcí neorenesanční vily z roku 1911 se secesními prvky. Budova se nachází v klidné ulici prestižní části Prahy 5 Malvazinky.

Největší byt v projektu tvoří obývací pokoj s terasou a s přípravou na otevřenou kuchyni, dále hlavní ložnice s en-suite koupelnou, druhá ložnice, pracovna/pokoj pro hosty, centrální koupelna, schodišťový prostor a předsíň umístěná v 5. podlaží.

Interiér je nabízen ve stavu shell & core, interér je tak možné dokončit zcela dle vlastního vkusu. Dostatek světla propouští ateliérová a střešní okna s izolačními dvojskly. Vytápění je zajištěno z centrální kotelny v domě, v bytě je příprava na klimatizaci. Dokoupit lze samostatnou garáž.

Rezidence stojí v památkové zóně Smíchova, v ulici U Nikolajky lemované noblesními činžovními domy a ústící do tradiční vilové čtvrti Malvazinky s množstvím stylových prvorepublikových vil obklopených zelení. V pěším dosahu jsou upravené parky či malebné, citlivě zrekonstruované historické usedlosti Nikolajka a Santoška dodávající lokalitě osobitý charakter. V blízkosti funguje několik oblíbených restaurací, mateřská a základní škola, zimní stadion, pošta i řada malých obchodů, v pěším dosahu je také prestižní gymnázium Na Zatlance nebo Francouzské lyceum. Stanice metra Anděl je vzdálena 3 minuty jízdy autobusem, který staví kousek od domu.

Podlahová plocha 181,2 m2, terasa 9,75 m2.

Byt je nabízen v družstevním vlastnictví s možností okamžitého převodu do osobního vlastnictví.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  43003
 • Prodejní cena
  29 500 000 Kč / 1 164 627 €
 • Podlahová plocha *
  182 m²
 • Terasa
  10 m²
 • Celková plocha
  192 m²
 • Parkování
  Garáž za příplatek.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.