Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 4+kk

Světlý rodinný byt s krbem, garáží a terasou s výhledem na panorama města včetně Pražského hradu se nachází v posledních dvou patrech (2. a 3.) domu z roku 1940. Zelená vilová čtvrť Hanspaulka v oblíbené městské části Praha 6 - Dejvice nabízí ideální kombinaci blízkosti přírody a rychlého dosahu centra.

Dispozice bytu nabízí ve 2., vstupním patře domu bez výtahu otevřený obývací pokoj s krbem, na něj navazující kuchyň s jídelnou, ložnici, velký pokoj nyní využívaný jako šatna, koupelnu s vanou i sprchovým koutem a samostatnou toaletu. V patře (3. p.) je třetí pokoj s vlastní koupelnou a terasou s panoramatickým výhledem na Prahu a její dominanty. Kupní cena zahrnuje nebytový prostor (22,4 m2) v suterénu domu.

Tradiční čtvrť Hanspaulka
poskytuje poklidné rezidenční bydlení. Snadné dopravní spojení ke stanici metra a tramvaje Bořislavka (5 minut) nebo Hradčanská (10 minut) zajišťuje autobus, jehož zastávka je pár kroků od domu. V těsné blízkosti funguje supermarket, restaurace, banka nebo kavárna. V krátké docházkové vzdálenosti je také mateřská a základní škola a několik dětských hřišť. Okolí nabízí i mnoho možností k vycházkám, ať už do funkcionalistické kolonie Baba a ke stejnojmenné působivé zřícenině s vyhlídkou, ke kostelu sv. Matěje nebo do Šárky, kde lze nachodit kilometry ve stínu stromů.

Podlahová plocha 144 m2, terasa 13,5 m2, garáž 35 m2, sklep 22,4 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  17 990 000 Kč / 760 516 €
 • Terasa
  13 m²
 • Celková plocha
  144 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  42985
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.