Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 5+kk

Byt s velkou soukromou terasou umožňující umístění sauny i vířivky byl dokončen v r. 2022 v nejvyšším podlaží klasického bytového domu v lukrativní části Prahy 6 – Dejvice, jen pár kroků od stanice metra a tramvajové zastávky, v klidné boční ulici.

Podkrovní byt lze využívat jako jeden celek, nebo jako 2 oddělené části. Hlavní část o velikosti 190 m2 tvoří obývací pokoj s prostorem pro jídelnu, samostatná kuchyně se schodištěm na terasu, ložnice s en-suite koupelnou (sprcha, WC, bidet a umyvadlo), pracovna s možností rozšíření o galerii, další ložnice a koupelna (rohová vana, sprchový kout, WC, bidet a dvojumyvadlo). Z terasy se otevírá výhled na Pražský hrad.
Druhá část (49 m2), vhodná například pro prarodiče, au-pair, návštěvy či dospívající děti, obsahuje obytnou místnost s přípravou na kuchyňský kout, koupelnu (rohová vana, WC, bidet, umyvadlo), technickou místnost a předsíň. Nad obytným prostorem je možné vytvořit 2. úroveň se spacím koutem.

Interiérové dveře jsou značky Hanák, podlahové topení Rehau, v každé místnosti datové a TV rozvody, je zde také zabezpečovací a protipožární systém i vstupní kamerový systém, příprava na klimatizaci a pro plynový krb, příprava pro předokenní rolety nebo na systém inteligentní domácnosti. Podlahy jsou dřevěné a s keramickou dlažbou. Vytápění zajišťují dva plynové kotle. Terasa zaručující dokonalé soukromí je připravena na umístění prosklené sauny a vířivky. V domě je nový výtah. Parkovat je možné na ulici před domem ve fialové zóně, v blízkosti jsou také podzemní garáže.

Okolí je plné obchodů, restaurací, kaváren i dětských hřišť, pár kroků od domu se konají oblíbené farmářské trhy se streetfood zónou, v dosahu jsou mezinárodní školy. Spojení s centrem je díky blízké stanici metra i tramvajové zastávce velice rychlé, autem se dá během chvilky napojit na tunelový komplex, krátká je také cesta na letiště. Procházkou přes diplomatickou čtvrť se lze dostat do Stromovky, daleko není ani do Letenských sadů nebo na Hradčany.

Výměry dle prohlášení vlastníka - Interiér 238,5 m2, terasa 51 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  38 000 000 Kč / 1 604 730 €
 • Poplatky za služby
  6 716 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha
  239 m²
 • Terasa
  51 m²
 • Celková plocha
  290 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  42975
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.