Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 3+kk

Byt s okny do ulice i do vnitrobloku je umístěn v 5. podlaží zrekonstruovaného secesního domu stojícího v boční uličce u Dannerova parku ve Vršovicích, v blízkosti všeho potřebného i stanic MHD. 

Dispoziční řešení nabízí obývací pokoj propojený s kuchyní (snadnou úpravou může vzniknout samostatná místnost), ložnici, koupelnu se sprchovým koutem, spíž a předsíň. Okno ložnice poskytuje výhled do vzrostlých stromů v tichém vnitrobloku

Interiér je před rekonstrukcí, okna jsou nová.

Dům je součástí čtvrti s kompletní infrastrukturou i spoustou zeleně. V bezprostředním okolí funguje prodejna potravin a další obchody, pošta, kavárny, restaurace i zdravotnická zařízení, blízko je také legendární fotbalový stadion Ďolíček. Jen pár kroků od domu je tramvajová zastávka, v pěším dosahu je i železniční stanice Praha-Vršovice, nedaleko vzniká stanice metra nové linky D.

Podlahová plocha 73,29 m2.

Vybavení

 • Výtah

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  9 800 000 Kč / 415 783 €
 • Celková plocha
  73 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  2 m²
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  42880
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.