Byt, 3+kk

Světlý klimatizovaný byt s terasou se nachází ve 3. podlaží domu, který je součástí prémiového rezidenčního komplexu z roku 2021 s upraveným zeleným vnitroblokem, nadstandardními službami včetně nonstop recepce a ostrahy a podzemním parkováním.

Dispoziční řešení nabízí prostorný obývací pokoj propojený s kuchyní, jídelnou a terasou s pěkným výhledem do zahrady rezidence i k Trojskému zámku, dále 2 ložnice, 2 koupelny (1 s vanou, 1 se sprchovým koutem), šatnu, samostatnou toaletu, technickou místnost a vstupní halu.

Standard vybavení zahrnuje klimatizaci, dřevěné podlahy, povrch terasy z tropického dřeva, elektricky ovládaná velkoformátová okna s předokenními roletami, centrální podlahové vytápění, videotelefon a přípravu na systém inteligentní domácnosti i zabezpečovací systém. Kuchyňská linka je plně vybavena spotřebiči Bosch. V ceně bytu je zahrnuto jedno garážové stání a sklep. V domě je výtah.

Klidná lokalita s dlouhou historií osídlení, pár kroků od nábřeží Vltavy, v těsné blízkosti zámeckého parku, zoologické i botanické zahrady. Téměř kolem domu vede oblíbená cyklostezka podél Vltavy, po níž je možné dojet pohodlně až do centra. Místo je obklopeno nádhernou přírodou s několika přírodními památkami, po nové lávce je možné dojít do Stromovky. V sousedství funguje soukromá ekoškolka, v pěším dosahu je základní škola i gymnázium. Dopravní spojení zajišťují rychlé a časté autobusové spoje ke stanici metra linky C Nádraží Holešovice, rychlý je vjezd do tunelového komplexu Blanka.

Podlahová plocha 93,9 m2, terasa 12,7 m2. 

Byt je pronajat za tržní nájemné do května 2024.

Vybavení

 • Výtah

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  42849
 • Prodejní cena
  20 500 000 Kč / 809 157 €
 • Podlahová plocha *
  94 m²
 • Terasa
  13 m²
 • Celková plocha
  107 m²
 • Parkování
  Garážové stání
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.