Byt, 2+kk

Západně orientovaný byt se nachází ve 2. podlaží moderního bytového domu stojícího v Praze 6 – Břevnově nedaleko obory Hvězda a Aktivního lesoparku Řepy, v místě se skvělým tramvajovým spojením do centra.

Plochu bytu tvoří obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, 1 ložnice se šatnou, koupelna (vana se sprchovou zástěnou, WC, umyvadlo, přípojka na pračku) a předsíň. Okna poskytují pěkný výhled do upravené zelené obytné čtvrti.

Dům s výtahem byl dokončen v r. 2012. Ke standardu patří laminátová podlaha, dřevěná eurookna, bezpečnostní vstupní dveře, vytápění plynovým kotlem Vaillant. Kuchyňská linka je plně vybavena vestavnými spotřebiči. Parkování je možné v ulici před domem.

V blízkosti funguje supermarket nebo restaurace, pár kroků vede do obory Hvězda i Aktivního lesoparku Řepy, velkých zelených ploch vhodných k procházkám, běhání, venčení psů i vyjížďkám na kole. Nedaleko se také rozkládá park Ladronka s inline dráhou nebo tenisovými kurty. Místo je perfektně dostupné, tramvajová zastávka je hned u domu, přímá cesta do centra zabere asi 20 minut. Autem se dá rychle napojit na Pražský okruh i tunelový komplex nebo dojet na letiště.

Interiér 66,3 m2 (podlahová plocha 70,5m2)

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  42842
 • Prodejní cena
  Prodáno
 • Poplatky za služby
  2 200 Kč měsíčně
 • Podlahová plocha *
  71 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné
Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.