Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 2+kk

Mezonetový loftový byt v industriálním stylu s téměř 80metrovou střešní terasou je součástí rezidenčního projektu vytvořeného v bývalém parním mlýně z r. 1909. Budova nabízí nevšední bydlení na rozhraní Nuslí a Vršovic, v lokalitě s veškerými službami a rychlým dosahem centra.

Ve vstupní úrovni (3. NP domu) se rozkládá otevřený obývací pokoj s kuchyní, dále je zde koupelna (s vanou, WC i bidetem) a předsíň s velkou šatnou. Volný prostor galerie v patře tvoří ložnice a dostatkem prostoru pro vytvoření odděleného pracovního koutu, nechybí zde ani koupelna (se sprchou a WC). Schodiště vede na ohromnou střešní terasu s výhledem na Tyršův vrch a Bohdalec.

Parní mlýn byl vystavěn na počátku 20. století dle projektu Bohumila Hraběte, rezidenční projekt vznikl v r. 2004. Součástí vybavení bytu je kuchyně, vestavěný nábytek (včetně postele na míru), zabudovaný trezor, bezpečnostní protipožární vstupní dveře s trezorovým rozvorovým zámkem, dálkově ovládaná pojízdná bezpečnostní mříž u vstupu na terasu a světlíku, zabezpečovací systém s napojením na PCO. K jednotce přísluší dobře přístupné garážové stání. Dům je bez výtahu, topení řeší centrální plynová kotelna.

Nusle se v posledních letech stávají stále oblíbenějším místem k životu, vznikají zde příjemné podniky, do nových bytů se stěhují lidé vyžadující kvalitní služby. Funguje zde veškerá infrastruktura, centrum je vzdáleno jen pár minut jízdy tramvají nebo vlakem z vršovického nádraží, které je kousek od domu, v pěším dosahu bude také stanice metra nové linky D. Daleko není do parku Jezerka s divadlem Na Jezerce, na Tyršův vrch se sportovištěm a tenisovými kurty či na Bohdalec, procházkou lze pohodlně dojít i do romantického parku Grébovka, u domu se lze napojit na cyklostezku podél Botiče.

Podlahová plocha 123,7 m2, terasa 78,5 m2.

Přehledová tabulka

 • Prodejní cena
  17 900 000 Kč / 760 085 €
 • Poplatky za služby
  5 300 Kč měsíčně
 • Interiér
  124 m²
 • Terasa
  79 m²
 • Celková plocha
  203 m²
 • Parkování
  Garážové stání
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  42770
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.